Naudas ietaupīšana

Kases aparātsDzīve krīzes apstākļos nav viegla. Jūs nekad nevarat būt pārāk pārliecināts par to, kur tērēt naudu, ieguldīt naudu, vai ietaupīt naudu. Naudas ietaupīšana visur būtu jauka, bet tas nekad nav tik vienkārši, kā izklausās. Tātad, kur vajadzētu vērsties tiem, kas nevar atļauties finanšu konsultanta pakalpojumus? Ja tam būtu viena pareizā atbilde, krīzes vairs nebūtu. Tomēr ir daudzi nelieli veidi, kā Jūs varat mainīt savu dzīvesveidu, lai atvieglotu Jūsu finanšu slogu.

Pirmā un lielākā izdevumu grupa, ko cilvēki neapzinās, ir pārtika. Vai tā ir ēšana restorānā, bezalkoholisko dzērienu iegāde, vai pārāk daudzu pārtikas preču iegāde, ir daudz ģimeņu, kas katru gadu nelietderīgi iztērē simtiem eiro par pārtiku. Kad Jūs dodaties uz izveidojat pārtikas preču sarakstu, vispirms pārbaudiet Jūsu ledusskapi. Iegādājieties kaut ko, kas Jums jau ir, un nevis to, kas Jums nav nepieciešams. Ja Jums ir trīs neatvērtas paciņas ar cepumiem, nepērciet vēl vienu! Labāks ieteikums ilgtermiņā: dzeriet pienu vai ūdeni. Krāna ūdeni, kas ir. Ja Jūsu krāna ūdens garšo mazliet dīvaini, pierodiet pie tā. Ja Jūsu krāna ūdens rada veselības problēmas, tad iegādājieties filtru nevis maksājiet par jaunu pudeli katru reizi, kad esat izslāpis.

Saldais ēdiens

Plānojiet savu ēdienkarti ap to, kas Jums ir. Labākais veids, kā ietaupīt naudu, ir izvairīties no došanās uz veikalu. Pamēģiniet pārtikt no tā ēdiena, kas Jums ir mājās. Vai Jūs varētu to izdarīt? Cik daudz lietu Jūs atradīsiet savā virtuvē, par ko bijāt aizmirsis? Izveidojiet ēdienkarti, kas ietver šos aizmirstos pirkumus, nevis aprociet tos ar jaunām pārtikas precēm.