Kā iepirkties un kā iepērkoties ietaupīt naudu

Ir vieta un laiks ratiņiem, piemēram, ikmēneša iepirkšanās braucieniem. Grozs neļaus Jums iegādāties pārāk daudz. Ja Jūs zināsiet, ka Jums būs jānes savas pārtikas preces uz auto, Jūs nepārpildīsiet savu grozu ar nevajadzīgiem pirkumiem.

  • Esiet informēts par produktu izvietošanu!

Vai Jūs zināt, ka ir iemesls, kādēļ olas un piena produkti tiek novietoti veikala tālākajā galā? Vajadzīgas lietas, piemēram, tualetes papīrs ir novietoti tā, lai Jums būtu jāstaigā pa veikalu, lai pie tiem tiktu. Tas tiek darīts, jo veikali cer, ka, pastaigājoties pa veikalu, cilvēki iegādāsies daudz vairāk preču.

  • Meklējiet izpārdošanas, atlaides un zemo cenu veikalus, lai iegūtu labāko piedāvājumu.
  • Tikai tāpēc, ka liekas, ka prece ir izpārdošanā, tas nenozīmē, ka tā tiešām ir!

Lai cīnītos pret šīm lamatām, patērētājam jābūt izglītotam par cenām. Agrāk preces, kas bija plauktu galos, bija ar īpašiem piedāvājumiem, tomēr tagad tā vairs nav.

  • Jebkas, kas novietots acu līmenī, parasti ir slazds!

Dārgākie produkti un zīmoli parasti tiek novietoti acu augstumā. Meklējiet preces zemāk vai augstāk.

  • Izpētiet jaunākās tendences un atrodiet apģērbus, kas būs kombinējami ar Jūsu esošo garderobi.
  • Plānojiet mēneša budžetu un nosakiet, ko Jūs varat atļauties.

maize

Tas ir pārsteidzoši, cik daudz Jūs faktiski var ietaupīt, ja Jūs pārtraucat impulsīvo iepirkšanos. Bet, kas ir vēl pārsteidzoši, ir ietaupīt par precēm, ko Jūs patiešām vēlaties un esat pelnījuši. Jums var būt nepieciešams atzīt, ka Jūs nevarat atļauties iegādāties augstas klases dizaineru kurpju pāri. Tas nav pasaules gals, jo tā kā Jūs izpētījāt dažādus veikalus, Jums bija iespēja atrast līdzīgas kurpes par daudz zemāku cenu.