Courvoisier konjaks no Francijas

Courvoisier VS

Dzēriena jaunība nesamazina tā cēlumu. Zelta krāsas zaigošana, aromāta tīrība un vieglums ideāli akcentē konjaka izsmalcināto garšu, bet tā saldena buķete un vieglums dāvina siltumu un enerģiju jau ar pirmajiem malkiem. Delikātā garša un zeltainā krāsa tiek iegūti, pateicoties tam, ka tos iztur ilgāk par citiem VS konjakiem — veselus 5—8 gadus.

Augļu un ziedu toņi raksturo dzēriena maigo garšu un piešķir jaunajam konjakam dabas spēku un bagātību. Tīrs un maigs, to ir viegli dzert. Tas ir lielisks gan nešķaidītā veidā, gan arī kokteiļu sastāvā.

Klasiskais konjaks Courvoisier VS slavenā pudelē “Žozefīna” — lieliska dāvana konjaka cienītājiem-iesācējiem.

Courvoisier VSOP Fine Champagne

Konjaks Courvoisier VSOP Fine Champagne ir iegūts, balstoties tikai uz Grande Champagne un Petite Champagne apgabalu konjakiem — Cognac dārgākiem rajoniem. Tā kristāla tīrums un bagātā dzintara krāsa ar sarkankoka atspīdumu un silto zeltaino toni — ir Pagrabu Saimnieka augstās meistarības un tēvišķo rūpju rezultāts, kurš izturēja to ozola mucās 12 gadus. Tur konjaks pārņēma vislabāko no dabas: vaniļas aromātus, lazdu riekstu maigo garšu ar ziedu, nogatavojušos augļu niansēm, un pastāvīgo piesātināto medus smaržu.

Tas mutē izplatās, pakāpeniski atklājot visu buķetes bagātību, sākot ar pirmajiem maigiem vaniļas toņiem līdz nobeiguma augļu niansēm.

Izsmalcināts, elegants un ļoti maigs konjaks, satikšanās prieku ar kuru gribas sadalīt ar tuvākajiem cilvēkiem.

Courvoisier XO Imperial

Lieliski izturēts konjaks Grande Champagne ar Petite Champagne un Les Borderies apgabalu nobriedušo konjaku piedevu, kuru ievērojamais vecums sasniedz 35 gadus. Gadi piešķīruši tam neatkārtojamo dzintara krāsu ar veca zelta mirdzumu.

Šī konjaka aromāts atklājas ar eksotisko vaniļas toni, pastiprinātu ar šokolādi un augļu kūkas maigo aromātu, piesātinātu ar medu, kanēli un žāvētām aprikozēm. Vecie konjaki no Les Borderies apgabala piešķir tam aromātisko garšvielu eksotiskos toņus. Ieslodzījuma laikā ozola mucās cēlais XO Imperial ieguva brīnišķīgi maigo un mīksto, harmonisko, izsmalcināto, samtaino, dažreiz pat sievišķīgo, līdzīgu liķierim garšu.

Ļoti ilgstoša un izsmalcināta garšas sajūta ar neaizmirstamo augļu tecēšanu uz mēles, kas izveido siltuma un apmierinātības viļņus. Samtainais dziļums akcentē šī dzēriena ievērojamo individualitāti, bet sarkana ar zeltu dāvanu kaste noslēdz cēlā un dižciltīgā konjaka tēlu.

Kafejnīcā neatrast – Camus VS Elegance

Camus VS Elegance

Camus VS de Luxe pelnīti varētu piederēt VSOP kategorijai, kas pilnībā atbilstu Francijas likumdošanai, tāpēc ka tā sastāvā ietilpstošie konjaka spirti vidēji ir briedināti 5 gadus.

Vairāk nekā 30 konjaku buķete no Borederies un Fin Bois. Tas ir apbrīnojami harmonisks dzēriens ar ilgu pēcgaršu. Lietojams gan ar ledu, gan dažādos kokteiļos.

Krāsa: zelta ar gaišiem salmu krāsas toņiem.
Buķete: augļu ar savvaļas rozes aromātu. Lazdas riekstu pustoņi.
Garša: piesātināta ar patīkamo ozola un vaniļas sabalansējumu. Nobeigumā – piesātināta garša.

Camus VSOP Elegance

Konjaks VSOP
Valsts: Francija
Tilpums: 0,7 L
Alkohola saturs: 40%

Camus VSOP piemīt bagātīga, silta, nobriedusi un vienlaikus ļoti izsmalcināta garša. Tas ir neatkārtojamais Camus rokraksts, kas atšķiras ar Borderies apvidus konjaka spirtu kompozīciju.

Vairāk nekā 50 dažādu konjaku buķete no Francijas galvenajiem rajoniem, piedāvāta balvu pelnošā pudelē. Favorīts, vispērkamākais konjaks no Camus Āzijā, kā arī vispieprasītākais starp visas pasaules ceļotājiem.

Krāsa: dziļš zelts ar sarkanas liesmas atspīdumu.
Buķete: augļu, ar lazdas riekstu un mandeļu pustoņiem.
Garša: piesātināta. Ozola aromāts, sabalansēts ar garšvielu toņiem. Maiga vaniļas piegarša.